header image

O společnosti

Firma STUDIO INTERIER JANÍČEK, s.r.o. byla založena Tomášem Janíčkem a působí na českém trhu již od roku 1999. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž dveří a zárubní všech systému otevírání včetně prosklených dělících stěn.

Naši činnost doplňuje sortiment stavebních pouzder JAP, které si můžete u nás prohlédnout a to hned ve všech nabízených variantách. Stavební pouzdra si můžete objednat přes internetový obchod nebo i telefonicky na naší infolince. Garantujeme nejen nízké ceny, ale i krátké dodací lhůty. Stavební pouzdra JAP Vám dodáme do 2 – 3 dnů ve standardním provedení a do 5 - 7 dnů v atypickém provedení a to po celé České republice zdarma.

Rádi Vás také přivítáme v našem showroomu v Mladé Boleslavi, kde máme vystaveno na 250m2 přes 120 typů dveřních křídel a zárubní značek SAPELI a PORTA DOORS..

Studio Interier - prodejna

Sídlo firmy:
STUDIO INTERIER-JANÍČEK, s.r.o.
Ivana Olbrachta 49/10
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
IČ: 247 35 361
DIČ: CZ247 35 361

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 169956

telefonní kontakt
napište nám
jsme certifikovan prodejce sapeli Ceník stavebních pouzder JAP
VZORKOVNA: Ptácká ul. 294, Mladá Boleslav - 293 01, telefon: 326 701 075 | Facebook | YouTube

Dodáme a odborně namontujeme interiérové dveře Sapeli, které dodají Vašemu interiéru moderní design a styl.  :   Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma!  :  Prodejní centrum SAPELI pro regiony Praha, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín, Liberec. Navštivte náš showroom.  :  Skleněné stěny jako moderní prvek do vašeho domova. Celoskleněné stěny a dveře vyrobíme i ze supermoderního Grafoskla.  :  Nabídka dveřních systémů pro sjednocení designu vašeho interiéru. Vyberte si u nás dveřní systémy firem JAP, SAPELI, PORTA DOORS nebo M&T Technology.